Uitslagen

1 december

Vinkega – 2e – Febe Rensen – Hero – L2 – 194 pnt
Vollenhove – 1e – Iris de Jong – Apollo – M2 – 186,5 pnt

Vollenhove – 1e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 189 pnt
Vollenhove – 2e – Iris de Jong – Apollo – M2 – 184 pnt
Vollenhove – 2e – Femke ten Veen – Essenakkers Charlotte – B – 193 pnt

24 november

Sonnega – 7e – Myrthe Fransen – Kelly – B spr. – 75,5 pnt

17 november

Zuidwolde – 1e – Thom van Veen – Esther II – L spr

2 november

Veeningen – 3e – Sjoukje Martens – Humprhey – M1 – 194,5 pnt

3 november

Hasselt – 1e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 185 pnt
Vollenhove – 3e – Laura Oosting – Jillz TB –  L1 – 196,5 pnt
Vollenhove – 4e – Mariëlla Prins – La Diva – M2 – 182 pnt

27 oktober

Steenwijkerwold – 3e – Laura Oosting – Jillz TB – L1 – 193,5 pnt
Steenwijkerwold – 3e – Laura Oosting – Jillz TB – L1 – 197,5 pnt
Steenwijkerwold – 2e – Febe Rensen – Hero – L2 – 183 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Mariëlla Prins – La Diva – M2 – 189 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Mariëlla Prins – La Diva – M2 – 203,5 pnt
Vinkega – 3e – Daniek Ballast – Benito – B springen (1e parc.)- 73,5 pnt/2 ft.
Sonnega – 1e – Jolanda de Nekker – Empire SDN – PSG – 62,721%

20 oktober

Steenwijkerwold – 1e – Iljan Groen – Highlander – BB – 195,5 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Iljan Groen – Highlander – BB – 192,5 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Femke ten Veen – Essenakkers Charlotte – B – 189 pnt
Steenwijkerwold – 2e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 192 pnt

13 oktober

Sonnega – 1e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 196,5 pnt

6 oktober

Steenwijkerwold – 1e – Marissa Heijser – Lisa – AA springen (1e parc.) – 33 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Marissa Heijser – Lisa – AA springen (2e parc.) – 33 pnt
Steenwijkerwold – 1e e.a. – Eline Harms – Rosalien – A springen (1e parc.) – 32 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Eline Harms – Rosalien – A springen (2e parc.) – 32 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Annelie Groen – Black – A – 76 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Annelie Groen – Black – A – 75 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Eline Harms – Rosalien – B1 – 111 pnt
Steenwijkerwold – 1e – Eline Harms – Rosalien – B1 – 109 pnt
Vinkega – 1e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 188 pnt

Vinkega – 1e – Femke ten Veen – Essenakkers Charlotte – B – 195 pnt
Vinkega – 1e – Femke ten Veen – Essenakkers Charlotte – B – 183,5 pnt

16 september

Noordwolde – 1e- Iris de Jong – Apollo – M2 – 192 pnt
Noordwolde – 1e – Iris de Jong – Apollo – M2 – 201 pnt
Emmeloord – 2e – Melody Mellema – Elrite W – B – 183,5 pnt
Emmeloord – 2e – Melody Mellema – Elrite W – B – 189,5 pnt

9 september

Boijl – 1e – Manon Meijerink – Sundance – BB – 192,5
Boijl – 1e – Manon Meijerink – Sundance – BB – 199,5 pnt
Boijl – 3e – Manon Meijerink – Sundance – Bixie A – 32 pnt

2 september

Sonnega – 2e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 190 pnt
Sonnega – 2e – Nomy Rutten – Talita – M2 – 190,5 pnt

1 september

Sonnega – 2e – Laura Oosting – Glamourboy – L2 – 195 pnt

26 augustus

De Blesse – 3e – Febe Rensen – Hero – L1 – 192,5 pnt
De Blesse – 2e – Febe Rensen – Hero – L1 – 184 pnt

5 augustus

Noord-Sleen – 2e – Jolanda de Nekker – Empire SDN – PSG – 60,956%

29 juli

De Blesse – 2e – Febe Rensen – Hero – L1 – 193,5 pnt

28 juli

Emmeloord – 1e – Sjoukje Martens – Ginger – M1 – 190,5 pnt
Ootmarssum – 5e – Manon Meijerink – Amber – B cat. AB – 63,250%

15 juli

Noordwolde – 2e – Nomy Rutten – Talita – M1 – 191 pnt
Noordwolde – 2e – Nomy Rutten – Talita – M1 – 190 pnt

13 juli

Warga – 4e – Jolanda de Nekker – Empire SDN – ZZ – 61,24%
Warga – 3e – Jolanda de Nekker – Empire SDN – ZZ – 64,50%

8 juli

Meppel – 2e – Melody Mellema – Elrite W – B – 188 pnt

7 juli

Zuidwolde – 1e – Amber Meijerink – Amber – Bixie AA – 72 pnt
Zuidwolde – 1e – Manon Meijerink – Amber – Bixie B1 – 97 pnt
Zuidwolde – 2e – Femke ten Veen – Essenakkers Charlotte – Bixie B1 – 92 pnt
Zuidwolde – 2e – Lars Groen – Cointreau – Bixie A spr – 75 pnt

3 juli

Drachten – 2e – Sjoukje Martens – Humprhey – L2 – 193 pnt
Drachten – 3e – Sjoukje Martens – Humprhey – L2 – 188,5 pnt

1 juli

Baarlo – 1e – Nomy Rutten – Talita – M1 – 193,5 pnt

30 juni

Baarlo – 4e – Manon Meijerink – Amber – B – 62,08%

24 juni

De Blesse – 1e – Jolanda de Nekker – Empire SDN – ZZL – 226 pnt
De Blesse – 2e – Jolanda de Nekker – Empire SDN – ZZL – 225,5 pnt

23 juni

Nieuwleusen – 2e – Laura Oosting – Glamour Boy – L2 – 199,5 pnt
Frederiksoord – 2e – Nomy Rutten – Talita – M1 – 187,5 pnt

Frederiksoord – 1e – Nomy Rutten – Talita – M1 – 212 pnt

17 juni

Gorredijk – 3e – Manon Meijerink – Amber – B – 183,5 pnt
Emmeloord – 4e – Nicole Kist – Gadget – L1 – 189 pnt

16 juni

Gorredijk – 2e – Sjoukje Martens – Charlie’s Angel – ZZL – 225 pnt

9 juni

Hasselt – 2e – Iris de Jong – Apollo – M2 – 182,5 pnt
Oldebroek – 1e – Sjoukje Martens – Humphrey – 186 pnt

3 juni

Oranjewoud – 3e – Nomy Rutten – Talita – M1 – 199,5 pnt
Oranjewoud – 2e e.a. – Nomy Rutten – Talita – M1 – 186 pnt

21 mei

De Wijk – 5e – Laura Oosting – Jilzz TB – L1 – 191,5 pnt

18 mei

De Wijk – 5e – Louisa Hilhorst – Genic Norene – L2 – 186 pnt
De Wijk – 5e – Louisa Hilhorst – Genic Norene – L2 – 198,5 pnt

13 mei

Noordwolde – 1e – Iris de Jong – Apollo – M1 – 183,5 pnt
Noordwolde – 1e – Iris de Jong – Apollo – M1 – 183,5 pnt
Noordwolde – 1e – Manon Meijerink – Amber – B – 195 pnt
Noordwolde – 1e – Manon Meijerink – Amber – B – 193 pnt

6 mei

St. Nicolaasga – 1e – Manon Meijerink – Amber – B – 193,5 pnt

5 mei

Ruinerwold – 2e – Iris de Jong – M1 – Apollo – 201 pnt
Ruinerwold – 1e – Iris de Jong – M1 – Apollo – 198,5 pnt
Ruinerwold – 2e – Nomy Rutten – M1 – Talita – 191,5  pnt

29 april

De Blesse – 4e e.a. – Febe Rensen – Hero – L1 – 187 pnt

21 april

Frederiksoord – Manon Meijerink – Amber – B – 187,5 pnt

14 april

Ruinen – 2e – Iris de Jong – Apollo – M1 – 182 pnt
Ruinen – 2e – Iris de Jong – Apollo – M1 – 190 pnt
Ruinen – 1e – Manon Meijerink – Amber – B – 198 pnt

13 april

Genemuiden – 2e – Mieke ter Schure – Ziezo – Z1 – 63,676%